Kurumsal

Firmamız BGS Beypazarı Gıda San.Tic.Ltd.Şti ; 1996 yılında kurulmuş olup , sebzeler ve balıklar için dönüşümsüz ahşap kasa üretimi yapmaktadır. Her geçen gün değişen ve gelişen piyasa ihtiyaçlarını yakından izleyen ve müşteri odaklı çalışmayı ilke haline getirmiş olan firmamız, EPS (expandable polystyrene) styropor yatırımı yaparak EPS Eurolight  palet, EPS sebze kutusu, EPS balık kutusu, EPS fide viyolü ve bina dış cephelerinde mantolama için yalıtım levhası (foam board) üretimine başlamıştır.

PRENSİP VE HEDEFLERİMİZ
Günümüzde hızla değişen ve gelişen bilimsel ve teknik gelişmeler ışığında ambalaj ve palet sektöründe ihtiyaç duyulan ürünlerin üretilmesi ve hızlı bir şekilde müşterilere ulaştırılması.

Pazarın gereksinimi olan ürünleri kesintisiz üretmek ve teslimini sağlamak.

ARGE, oto kontrol ve saha-servis organizasyonları kurarak,formülasyon,üretim ve pazarlama aşamasından sahadaki uygulama olanaklarına varıncaya kadar her kademede gerekli kontrolleri yapmak; kalite, etkinlik, güvenlik ve verimlilik kriterlerine göre ürün temelinde ve gerekse firma temelinde daha iyiye ulaşmanın ve gelişmenin yolunu açık tutmak.

VİZYONUMUZ
Fark yaratan yenilikçi ürün geliştirilmesi, üretim ve uygulamalarla sektöründe lider olmak. 
Yeni çözümler, yeni ürünler için hız kesmeden çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Ülkemizi daha da ileri götürerek tüm dünyada söz sahibi bir ülke haline getirmek en temel ilkelerimizden biridir.

EuroLight Palet

EuroLightPalet

Kurumsal

Firmamız BGS Beypazarı Gıda San.Tic.Ltd.Şti; 1996 yılında kurulmuş olup, sebzeler ve balıklar için dönüşümsüz ahşap kasa üretimi yapmaktadır.

more

EPS Nedir?

EPS; Expanded Polistyrene (Genleştirilmiş Polistren), petrolden elde edilen, köpük halindeki, kapalı gözenekli bir termoplastik türüdür.

more

İletişim

BGS Ltd.
Ankara Yolu 2. km.
Beypazarı/ANKARA
T: +90 312 761 16 05
F: +90 312 761 13 88

Email: info@eurolightpalet.com